У Чернігові поліцейські "прикривали" наркоторговців
Правоохоронці викрили злочинну групу з числа працівників поліції та цивільних осіб, яка тривалий час збувала на території Чернігівщини наркотичні засоби та психотропні речовини.
У Чернігові правоохоронці виявили групу наркоторговців, членами якої були працівники поліції, і які «прикривали» діяльнітсь групи. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.
«Було викрито злочинну групу з числа працівників поліції та цивільних осіб, яка тривалий час збувала на території Чернігівщини наркотичні засоби та психотропні речовини. Встановлено, що протягом трьох років наркоділки збагатилися більш як на 7 млн грн», - йдеться у повідомленні. Правоохоронці вилучили чималу кількість різних наркотичних засобів / фото npu.gov.ua За три роки на банківські картки наркоділків було перераховано 7,1 млн грн / фото npu.gov.ua За інформацією слідства, у наркобізнесі були залучені четверо жителів Чернігова та двоє поліцейських, які, за даними оперативників, «прикривали» злочинну діяльність групи.
«37-річна жителька Чернігова залучила до наркоторгівлі ще трьох чоловіків, які на власному автотранспорті розвозили та збували товар. Прикривали злочинну діяльність групи та попереджали про можливі перевірки вищезазначені поліцейські. За що отримували від незаконного бізнесу свої «відсотки». А прибуток місцева наркомафія мала чималий - правоохоронці встановили, що за три роки на банківські картки наркоділків було перераховано 7,1 млн грн», - наголосили у відомстві.
Повідомляється, що слідчі прокуратури Чернігівської області відкрили кримінальне провадження за ст. 307 («Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів») та ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») КК України. Зазначається, що правоохоронці провели 27 обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження. «Під час заходів правоохоронці вилучили чималу кількість різних наркотичних засобів та психотропних речовин, майже три десятки мобільних телефонів, 50 банківських карток, оргтехніку, 2,4 тис. доларів та понад 30 тис. грн», - додали в Департаменті внутрішньої безпеки. Слідчі оголосили підозру чотирьом затриманим учасникам групи за ч.1,2 ст. 307 КК України.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.