Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 23:14:02

За результатами обшуків, додатково вилучено 1 млн 678 тис. доларів США, 117 тис. євро, 2,6 кг золота

14.10.2017   08:25Агенцiя

Завдяки скоординованим прокуратурою Чернігівської області заходам співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби 12.10.2017 виявлено та припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в формуванні незаконного податкового кредиту з ПДВ на території Чернігівської та Київської областей.

Як встановлено загальний обсяг проконвертованих коштів становить понад 200 млн. грн.

За результатами проведених процесуальними керівниками спільно із слідчими понад 20 санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, причетних до діяльності конвертаційного центру, в офісних приміщеннях, банківських установах м. Чернігова та м. Києва виявлено та додатково вилучено 1 млн 678 тис доларів США, 117 тис. євро та 2,6 кг золота.

Обшуки тривають.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.