Рибоохоронний патруль Чернігівщини виявив порушення на 8 тис. грн.
Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході рибоохоронного рейду на р. Десна біля с. Ушня затримано місцевого жителя, який ловив рибу трьома зяберними сітками.
На момент затримання у порушника було виявлено 11,2 кг риби: плітка – 75 шт., окунь – 19 шт., лящ – 10 шт., щука – 1 шт., плоскирка – 1 шт.
Завдано збитків рибному господарству України на 8 772 грн.
У чоловіка вилучено заборонені знаряддя лову та рибу.
Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи направлено до Менського районного суду для притягнення порушника до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.