Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 04:18:01

Фахівці Чернігівської митниці провели семінар для підприємців з питань змін у митному законодавстві

08.06.2012   19:34

У зв'язку з набранням чинності з 01 червня 2012 року нового Митного кодексу України Чернігівська митниця спільно з Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою 7 червня провели семінар для підприємців на тему:"Актуальні питання запровадження нового Митного кодексу України".

Перший заступник начальника митниці Віктор Вечер наголосив на позитивних новаціях Митного кодексу України для розвитку зовнішньоекономічної діяльності у регіоні. А керівники підрозділів митниці охопили у своїх виступах основні напрями нового митного законодавства. Олена Приходько розповіла про порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів та їх посадових осіб.

Володимир Подоляко детально роз'яснив переваги статусу "уповноважений економічний оператор". Юрій Кулик довів інформацію про новації Митного кодексу України у частині фіксації порушень митних правил, здійсненні провадження у справах та притягнення до адміністративної відповідальності. Про порядок здійснення митними органами документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи інформував Юрій Койстрик.

Особливу увагу підприємців викликали питання визначення митної вартості товарів, на яких детально зупинився Петро Коростовський.

Загалом участь у заході прийняли близько 50 представників суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності регіону та митних брокерських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.