Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 06:16:43

Фахівці Чернігівської митниці провели семінар для підприємців з питань змін у митному законодавстві

08.06.2012   19:34

У зв'язку з набранням чинності з 01 червня 2012 року нового Митного кодексу України Чернігівська митниця спільно з Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою 7 червня провели семінар для підприємців на тему:"Актуальні питання запровадження нового Митного кодексу України".

Перший заступник начальника митниці Віктор Вечер наголосив на позитивних новаціях Митного кодексу України для розвитку зовнішньоекономічної діяльності у регіоні. А керівники підрозділів митниці охопили у своїх виступах основні напрями нового митного законодавства. Олена Приходько розповіла про порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів та їх посадових осіб.

Володимир Подоляко детально роз'яснив переваги статусу "уповноважений економічний оператор". Юрій Кулик довів інформацію про новації Митного кодексу України у частині фіксації порушень митних правил, здійсненні провадження у справах та притягнення до адміністративної відповідальності. Про порядок здійснення митними органами документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи інформував Юрій Койстрик.

Особливу увагу підприємців викликали питання визначення митної вартості товарів, на яких детально зупинився Петро Коростовський.

Загалом участь у заході прийняли близько 50 представників суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності регіону та митних брокерських організацій.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.