Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 08:11:16

Два оглядові колодязі "виросли" з-під асфальту

09.10.2017   16:56

Іноді виникають проблеми. Так, днями, прямісінько на перехресті двох проспектів, з-під асфальту «виросли» два оглядові колодязі, які тепер потрібно терміново ремонтувати.

Складна ситуація утворилася в Чернігові на перехресті проспекту Миру та проспекту Перемоги через те, що дорожні служби свого часу, при проведенні ремонту асфальтобетонного покриття, закатали в асфальт два оглядові колодязі КП «Чернігівводоканал» (водопровідний та каналізаційний оглядові колодязі) і нікому не повідомили про це.

Пощастило, що за цей час на ділянці водопроводу та каналізації в цьому районі міста не сталося аварійних ситуацій. Якщо б виникла потреба в оперативному перекритті водопостачання або водовідведення, на пошуки та відкриття колодязів пішло б чимало часу. Окрім того, в одному з колодязів знаходиться пожежний гідрант, який використовується вогнеборцями при гасінні пожеж. Тобто, наслідки порушення правил проведення ремонту дорожнього покриття могли б бути досить серйозними.

Наразі виникла ще одна серйозна проблема: під навантаженням автомобільної техніки, на перехресті двох проспектів відбулося просідання асфальту. Оскільки колодязі витримують навантаження, а асфальт просідає, сталося так, що один з люків просто «виріс» з-під асфальту.

Враховуючи те, що з настанням зимового періоду просідання асфальту на перехресті буде збільшуватись, кришка люку, яка піднята над дорожнім покриттям, становитиме загрозу для автомобільної техніки і може призвести до дорожньо-транспортної пригоди.

Нажаль, через те, що колодязі знаходилися під шаром асфальту, про їх руйнацію стало відомо тільки в жовтні, коли КП «Чернігівводоканал», через несприятливі погодні умови фактично завершує планові земельні роботи. Але, не дивлячись на це, єдиним прийнятним рішенням в ситуації, що склалася, є капітальний ремонт колодязів.

Найближчим часом, при настанні більш-менш сприятливої погоди, КП «Чернігівводоканал» планує проведення капітального ремонту зазначених колодязів, що не обійдеться без перекриття, або, як мінімум, ускладнення дорожнього руху на зазначеній ділянці двох головних магістральних вулиць нашого міста.

Окрім цього, через те, що колодязі безпосередньо встановлені на перекритті підземного переходу проспектів Перемоги–Миру, під час проведення робіт можливе протікання дощових вод у перехід, який і без того тече під час дощів.

Звичайно, чергове перекриття дорожнього руху та проведення земельних робіт в осінній період створить чималі незручності для мешканців та гостей міста. КП «Чернігівводоканал» перепрошує за ситуацію, та просить з порозумінням поставитися до ситуації, що склалася не з вини підприємства. Зі свого боку «Чернігівводоканал» докладе максимальних зусиль, щоб вирішити проблему у стислі терміни.
 

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини