Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 13:23:39

Засідання організаційного комітету по підготовці Покровського ярмарку

07.10.2017   14:00

Відбулося заключне засідання організаційного комітету з питань ювілейного Покровського Ярмарку.

На засіданні були присутні міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, керівники структурних підрозділів, представники комунальних підприємств та депутати Ніжинської міської ради.

На початку засідання були обговорені питання, які накопичились і потребували узгодження, а також обговорені пропозиції. Повідомлено, що на минулому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення, щодо території проведення ярмарку,  затверджено кошторис, затверджений план заходів, визначено розпорядника, а саме ДКП «Комунальний ринок». Також були узгоджені питання щодо громадського порядку і забезпечення безпеки дорожнього руху. Сформований штаб, з переліком осіб з усіх служб, які будуть задіяні на ярмарку. Прийнято рішення, що комунальним підприємством з 10.10.17. будуть виставлені бетонні блоки перед в`їздами в парки і сквери. Порушено питання перекриття скверу Люби Губіної, Богдана Хмельницького та Марії Заньковецької. «Це зелені зони, які ми повинні оберігати» - підкреслив Григорій Олійник.

Змінилося місце площадки де буде проходити «Конкурс національної кухні», а також будуть проводитись усі заходи, щодо приготування шашлику та інших страв. Місцем приготування та використання відкритого вогню є вулиця Набережна. Григорій Олійник закликав всі служби реагувати на порушення правил відповідно до чинного законодавства України.

Вже з 12 жовтня місто почне приймати гостей.

Наступного четверга планується засідання виконавчого комітету, під час якого буде можливість своєчасно скорегувати питання які виникли.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Тому у Покровській церкві відбудеться храмова служба, яка продовжиться біля пам`ятного знаку героям «Небесної сотні», де буде вшанована пам`ять загиблих воїнів.

Прозвучало повідомлення що рух автотранспорту буде обмежено.

На час проведення традиційного Покровського ярмарку будуть внесені зміни в рух автотранспорту містом.

10, ­11 жовтня, з 16 до 19 години, буде перекрита частина площі ім. І. Франка. Рух автотранспорту  здійснюватиметься вул. Батюка та Московською.

13 жовтня також буде перекрито частину площі І. Франка, вул. Батюка, вул. Московська (від Набережної до Покровської). Рух транспорту буде здійснюватися  по вул. Кушакевичів, Б. Хмельницького, Покровській.

14 ­ 15 жовтня буде перекрито центральну частину міста. Рух автотранспорту буде здійснюватися вулицями Кушакевичів, Б. Хмельницького, набережною Вороб’ївською, Покровською.

З боку урочища Ветхого рух буде по вулиці Коцюбинського.

Зазначено, що під час відкриття та протягом ярмарку будуть працювати карети швидкої допомоги.

Під час засідання організаційного комітету ДКП «Комунальний ринок» надало благодійні квитки на атракціони для дітей соціально-незахищених категорій.

Потому, було оголошено рішення міського голови «Про створення робочих груп», які будуть працювати на ярмарку (детальніше за посиланням: http://www.nizhynrada.gov.ua/article/576/rozporyadjennya-mskogo-golovi.html), з ними буде проведений інструктаж, надані списки телефонів аварійно-рятувальних та комунальних служб.  Також, міський голова запропонував вносити в базу даних тих підприємців, які будуть ігнорувати встановлені правила, щоб на наступний рік врахувати їх поведінку.

«Повинна бути дисципліна та чітке реагування на різного виду порушення» - такими словами закінчив засідання міський голова Анатолій Лінник.

Під час засідання організаційного комітету була висловлена пропозиція фіксувати підприємців, що порушують правила благоустрою міста для подальшого обмеження їх участі в ярмарку.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини