Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 04:49:57

Рішення президії Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області: територіальна угода на новий термін готова до підписання

07.10.2017   08:15Агенцiя

3 жовтня під головуванням Ігоря Москаленка відбулося чергове засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. На порядку денному, як завжди, найважливіші питання соціально-економічного становища працюючих та діяльність членських організацій.

Першим і найважливішим питанням було погодження Територіальної угоди про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки між органами влади – Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою, господарськими органами – Спільним представницьким органом роботодавців та профспілками – Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

Необхідно зазначити, що в проекті нової Територіальної угоди, крім обласної державної адміністрації, від органів влади також виступає і Чернігівська обласна рада, що на думку профспілок є важливим саме в умовах проведення децентралізації.

Після обговорення Угоди, Президія схвалила її проект та доручила Ігорю Москаленко — голові Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні підписати відповідну угоду.

Далі були підбиті підсумки участі членських організацій та трудових колективів у Всеукраїнському огляді на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей в літній період 2017 року.

Було відзначено, що матеріали на Всеукраїнський огляд роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей подали 12 обласних та 7 первинних профспілкових організацій.

Всього обласні організації разом з первинними профспілковими організаціями оздоровили влітку 2017 року 3098 дітей.

Огляд в черговий раз засвідчив, що законодавче скасування видатків Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на дитяче оздоровлення, значне зростання вартості дитячої оздоровчої путівки призвело до того, що деякі обласні організації галузевих профспілок взагалі не проводили оздоровлення дітей, а деякі вимушені буди оздоровлювати дітей тривалістю зміни 10, 12, а то навіть 7 днів.

Найбільш активні профспілкові організації та організаторів дитячої оздоровчої кампанії 2017 року були представлені до нагород Федерації профспілок України.

Головним завданням членських організацій ФПО в сфері дитячого оздоровлення на 2018 рік Президія визначила посилення роботи із соціальними партнерами, у тому числі з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, роботодавцями з метою збільшення асигнувань на оздоровчу роботу з дітьми, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів.

Президія також ухвалила декілька організаційних та технічних рішень.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.