Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 17:16:50

За втручання прокуратури державі реально повернуто майже 500 га земель вартістю 12 млн. грн.

06.10.2017   12:00Агенцiя

Прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду, ухваленого за позовом прокурора, про повернення у власність держави земель сільськогосподарського призначення загальною площею майже 500 га вартістю понад 12 млн. грн., яка була надана в оренду без проведення нормативної грошової оцінки та торгів.

Реагуючи на виявлені порушення та захищаючи інтереси держави у сфері земельних відносин, прокуратура звернулася до господарського суду із заявою про визнання недійсним договору оренди земельних ділянок.

Рішенням господарського суду у березні поточного року вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі та зобов’язано товариство повернути земельні ділянки загальною площею майже 500 га у державну власність.

Законність прийнятого судом рішення також підтверджено апеляційною інстанцією.

Відтак, завдяки вжитим прокуроратою заходам представницького характеру землі повернуто у державну власність.

Відповідні відомості про припинення речових прав відповідача на земельні ділянки внесено Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини