Прокуратурою завершено розслідування стосовно правоохоронця, підозрюваного у шахрайстві та підбуренні до надання неправомірної вигоди
Слідчим відділом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно працівника поліції одного з територіальних відділень Головного управління Національної поліції в області, підозрюваного у замаху на заволодіння чужим майном, шляхом обману (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст.190 КК України) та підбурюванні до замаху в наданні неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369 КК України).
Як встановлено слідством, правоохоронець шляхом шахрайства підбурив підприємця до надання йому 1900 грн неправомірної вигоди за вирішення питання про незастосування адміністративних санкцій за порушення правил торгівлі підакцизним товаром, зокрема продаж неповнолітнім алкогольних напоїв.
Під час отримання хабара правоохоронця було викрито.
Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.