Вогнеборці ліквідували загоряння у господарській будівлі, попередили вибух газового балону та врятували легковий автомобіль
3 жовтня о 14:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння приватної господарської споруди, що по вул. Тюленіна, 46 в обласному центрі.
На місце пригоди оперативно прибуло відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення. Оцінивши обстановку, зокрема наявність в гаражі транспортного засобу та невелику відстань від палаючої споруди до житлового будинку, рятувальники викликали додаткові сили і засоби. До ліквідації пожежі було залучено ще два відділення вогнеборців м. Чернігова.
В ході гасіння, рятувальники у приміщенні виявили газовий балон та вжили невідкладних заходів щодо недопущення його вибуху, здійснили евакуацію автомобіля ВАЗ 2101 з приміщення прибудованого гаражу, а також не допустили розповсюдження вогню на житловий будинок та будівлю зберігання транспортного засобу.
Професійними діями вогнеборців, пожежу о 14:33 було локалізовано, а о 15:40 остаточно ліквідовано. До її гасіння залучалося 12 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.