Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушника з електроловом
В ході рибоохоронного рейду по водоймах Ріпкинського району, 29 вересня на озері поблизу с.Замглай, Чернігівським рибоохоронним патрулем затримано місцевого жителя, який здійснював лов риби із застосуванням електроструму – електровудкою.
![](/uploads/18944-m.jpg)
В незаконний спосіб порушник виловив 14 кг риби в кількості: карась сріблястий – 131 шт., плітка – 34 шт., щука – 5 шт., окунь – 5 шт., лин – 5 шт. Збитки по даному факту склали 7497 грн.
Матеріал про адміністративне правопорушення направлено до Ріпкинськогорайонного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.
Чернігівський рибоохоронний патруль, в черговий раз, застерігає, що наслідки подібної «риболовлі» катастрофічні! Електрострум вбиває все живе: рибу, планктон, водних безхребетних, тощо.
Згідно зі ст. 249 Кримінального кодексу України за подібне правопорушення передбачений штраф від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн – 6800 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Крім того, доведеться сплатити збитки завдані рибному господарству України, у визначеному розмірі.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.