Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 01:43:13

Прикордонники виявили одну викрадену іномарку та автомобіль із підробленими номерами кузова

30.09.2017   14:37Агенцiя

Минулої доби співробітники прикордонного відомства в пунктах пропуску виявили одну іномарку, яка знаходилася у міжнародному розшуку та два автомобіля із підробленими номерами кузовів.

Так, учора в пункт пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю, прибув автомобіль «Toyota» 2014 року випуску. Під час здійснення прикордонних заходів контролю транспортного засобу білоруської реєстрації, відбулось спрацювання міжнародної бази даних Інтерполу. Як з’ясували прикордонники Чернігівського загону, автомобіль був викрадені на території Німеччини.

По даному факту поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в Києві. Водія, громадянина Білорусі, та виявлений транспортний засіб передано співробітникам Національної поліції.

А сьогодні в пункті пропуску «Сеньківка» охоронці кордону виявили автівку із невідповідністю номеру кузова. У ході огляду транспортного засобу «Фольксваген» 2002 року випуску, прикордонники Чернігівського загону виявили неспівпадіння ідентифікаційного номеру кузова із вказаним у свідоцтві про реєстрацію. Іномаркою польської реєстрації керував громадянин Білорусі.

На водія складено протокол про адміністративне порушення за ст.121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах).

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини