Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 17:01:11

Більше тисячі операторів та кочегарів котелень вже готові до роботи

28.09.2017   13:13Агенцiя

У службі зайнятості триває підготовка з числа безробітних працівників до опалювального сезону.

Більше тисячі операторів та кочегарів котелень вже пройшли відповідне навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та планують незабаром приступити до роботи.

Вони  обслуговуватимуть котельні у лікарнях, школах, дитячих садках, сільських та селищних радах тощо.
Це роботи з підвищеною небезпекою, а тому потребують фахівців відповідної кваліфікації.

Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості ще влітку спільно з КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», Рівненським та Сумським центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочала організацію навчання безробітних.

За короткий термін вони безкоштовно підвищують свою кваліфікацію, здобувають та відновлюють необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.

До того ж, їхати на навчання в інше місто не потрібно. Викладачі самі приїздять та організовують навчальний процес на місцях.

Отож слухачі опановують необхідні для подальшої роботи знання, а саме: вивчають технічні характеристики опалювальних котлів, їх будову, порядок експлуатації та обслуговування, вчаться відстежувати справність котельних установок, дотримуватись запобіжних заходів. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пару та рівнем води, а у разі несправності котла – оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідні заходи, аби взимку всім було тепло та затишно.
                                                      

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини