Введені в обіг пам’ятні монети "Катерининська церква в Чернігові"
«Присвячена церкві, яка є втіленням кращих традицій вітчизняної сакральної архітектури», – зазначається у офіційному описі.
Пам’ятні монети «Катерининська церква в Чернігові» номіналом 5 (з нейзильберу) і 10 гривень (срібло) введені в обіг 18 вересня 2017 року.
На реверсі монет зображено одну з візитівок Чернігова – Катерининську церкву, яка зустрічає гостей міста, та розміщено герб міста і написи «Чернігів» та «козацька/Катерининська/церква».
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.