Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 00:46:15

Обговорили допомогу шукачам міжнародного захисту та біженцям

22.09.2017   12:16Агенцiя

22 вересня відбувся круглий стіл «Захист шукачів міжнародного захисту та біженців. Міжнародні та національні стандарти».

У заході взяли участь в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко, судді, представники поліції, прикордонних установ, міграційних служб, пункту перебування іноземців, служби у справах дітей та інші.

Під час заходу вітальне слово сказала в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона розповіла про засади надання правової допомоги шукачам міжнародного захисту та біженцям.

Директор Чернігівського МЦ Володимир Бобруйко, доповнивши слова Олесі Пирковської, докладно зупинився на проблемних питаннях, які виникають у адвокатів під час надання безоплатної правової допомоги як біженцям, так й іншим соціально вразливим категоріям осіб. Він розповів про становлення та розвиток системи безоплатної правової допомоги в Україні. Окремо він зупинився на забезпеченні надання правової допомоги особам, які перебувають в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Тим самим, Володимир Бобруйко зауважив, що вони співпрацюють з даною установою і проводять виїзні прийоми громадян.IMG 20170922 093550«Важливою складовою врегулювання міграційних процесів є недопущення порушень прав біженців та шукачів притулку, попередження жорсткого поводження з неврегульованими мігрантами, сприяння їм в доступі до правосуддя та ефективних засобів правового захисту», - підкреслив він.

В рамках заходу присутні обговорили: ситуацію з біженцями в світі та Україні; подачу заяв про надання міжнародного захисту та сучасні виклики; практичні виклики з надання БВПД іноземцям та ОБГ по справах про незаконне перетинання держкордону по ст.204-1 КУАП; щодо заповнення заяв-анкет про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні; оскарження рішень про затримання іноземців та ОБГ в ПТПІ, продовження термінів їх затримання, примусового видворення з України; особливості роботи із заявниками, які подають підроблені документи, перебувають у розшуку, по яким є рішення про заборону в’їзду в Україну, запит на екстрадицію; визнання та інтеграція біженців в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.