Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 грудня, 04:10:16

Рятувальники ліквідували пожежу 2 житлових будинків та 4 господарчих споруд

22.09.2017   07:39

20 вересня о 14:03 до Служби порятунку "101" у Ічнянському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств по вул. Набережній, що в м. Ічня.

Оперативно на місце події прибуло два відділення 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Оскільки повідомлення надійшло з великим запізненням, адже господарі намагалися самотужки приборкати полум'я і дорогоцінний час було втрачено, на цей момент вогнем було охоплено 2 житлових будинки та 4 господарчі споруди.

Цьому сприяла щільна забудова та поривчастий вітер. Рятувальники знеструмили будівлі та негайно приступили до гасіння. Враховуючи складну обстановку, додатково до місця пригоди ще було залучено вогнеборців 13-го пожежно-професійного посту селища Парафіївка й пожежні команди КП ВКГ "Ічень" та ТОВ "Інтер". Загалом до гасіння пожежі залучалось 15 чоловік особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.

Спільними зусиллями вогнеборців пожежу локалізовано о 14:40, а о 18:30 остаточно ліквідовано. Завдяки їх професійним діям вогонь не встиг перекинутись на поруч розташовані споруди різного призначення. Проте, під час спроби загасити вогонь, 44-річний чоловік отримав опіки ІІ-ІІІ ступенів та був госпіталізований до Ічнянської центральної районної лікарні.

Внаслідок пожежі вогнем знищено 4 господарчі будівлі, ще 2 житлові будинки пошкоджено.

Причиною пожежі послужила власна необережність 47-річної господарки при спалюванні сміття на власному подвір`ї.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини