Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:00:20

Екологічно чистою сільгосппродукцією Прилуччину забезпечує колишній безробітний

21.09.2017   13:59

Місто Прилуки не може похвалитися великим асортиментом та кількістю місцевої сільгосппродукції.

Містяни здебільшого вживають завезені овочі. Хоча віднедавна у них з’явилась можливість купувати місцеві томати, кабачки, цукрову кукурудзу, які є не лише дешевшими за привозну продукцію, а й екологічно чистими. Вирощує городину колишній безробітний, а нині приватний підприємець Андрій Деркач.

Чоловік має вищу освіту, закінчив Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю географія. Працював у приватного підприємця, а після закінчення строку дії трудового договору, звернувся до Прилуцького міськрайонного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.
 
Відвідавши семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, вирішив і собі спробувати започаткувати власну справу. На роздуми часу не було, потрібно було працювати і заробляти гроші, щоб утримувати родину.

За направленням служби зайнятості Андрій пройшов навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», вдало захистив бізнес-план «Вирощування овочів, баштанних культур та коренеплодів», відкрив підприємницьку діяльність і почав працювати. Адже доброму господарю навіть після закінчення літнього сезону, коли завершено збір врожаю, роботи вистачає.

Підтримує Андрія в усьому дружина, з якою він познайомився під час навчання в університеті.

Молоде подружжя проживає в селищі Ладан, де і взяли в оренду 16 га землі. Робота на городі – важка і потребує багато часу, сил та фінансів. Та й двома парами рук таку площу не обробиш, потрібна допомога, тому разом з Андрієм працює його молодший брат та наймані працівники.

У планах молодого підприємця поступово наростити потужності підприємства: збільшити посівні площі та обсяги продукції, а відтак і розширити штат працівників, щоб забезпечувати місцевими томатами не лише Прилуччину, а й Чернігівську область.


Прилуцький МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО 08:40

Цей консультативно-дорадчий орган утворений на початку червня цього року. Його мета — забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини