НАШІ ГРОШІ: Оточення Атрошенка за 55 мільйонів відремонтує одну з найбільших вулиць Чернігова
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради 19 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Шляхо-будівельне управління №14» капітальний ремонт вулиці Рокосовського за 54,82 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До грудня 2018 року відремонтують одну з найбільших вулиць Чернігова, а саме влаштують дорожній одяг проїжджої частини, тротуари, велодоріжки, зупинкові майданчики, розділювальну смугу та дощову каналізацію, встановлять огородження, знаки і квіткові чаші, нанесуть розмітку. Гарантійний строк становить п’ять років.
За підсумковою відомістю ресурсів, асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 1 на модифікованому бітумі коштує 1 990 грн./т (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки). Нещодавно на торгах КК «Київавтодор» ціна такого асфальтобетону із полімером (Б-20 МКА) становила 1 930 грн./т.
Асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу В марки 2 придбають по 1 600 грн./т.
Бітум нафтовий дорожній БНД 60/90 замовили по 10 тис грн./т. У липні на виграному білорусами тендері Черкаської САД він коштував 9 750 грн./т.
Кубометр бетону В15 [М200] більше 40 мм обійдеться у 1 019 грн., щебеню М1000 фракції 20-40 мм – у 400 грн., а природного рядового піску – в 80 грн., що загалом відповідає ринку та іншим тендерам.
Бортові камені БР100.30.18 коштують 156 грн./шт., БУ300.30.32 – по 593 грн./шт. Перший тип Черкаська САД замовляла по 150 грн./шт.
На заробітну плату піде 1,68 млн грн., тобто три відсотки загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще майже піввідсотка – 222 тис грн.
Ціна угоди на 0,08% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 54,86 млн грн.
Єдиним конкурентом традиційно було колективне підприємство «Ніжинська пересувна шляхобудівельна механізована колона», засноване фізособами, список яких реєстр не розкриває. Керівником є Михайло Гавриленко.
Фірмою «ШБУ № 14» керує Олександр Харчук, екс-депутат Чернігівської облради від Партії регіонів, який раніше був співвласником.
Засновниками є Костянтин Будьонний та його ж ТОВ «Кабельний телевізійний центр м. Чернігова», де партнерами є Світлана Лакишек і ТОВ «І.Т.Т.» Наталії Дьякової. Будьонний раніше був партнером мера Чернігова Владислава Атрошенка (Блок Петра Порошенка) по ТОВ «Ріел Ко.». Зараз частку Будьонного у цій фірмі має Микола Лакішек.
Підписантом «ШБУ №14» є Тетяна Нагорна – екс-директор ДП «Тех-Сервіс» ТОВ «Телеорганізація «Ніса», співвласниками якого є Владислав Атрошенко і Світлана Лакишек.
http://nashigroshi.org/2017/09/11/otochennya-atroshenka-za-55-miljoniv-vidremontuje-odnu-z-najbilshyh-vulyts-chernihova/
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.