Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 10:07:58

Аудитори ГУ ДФС у Чернігівській області виявили факт заниження платником суми земельного податку на 1,5 млн. гривень

19.09.2017   10:30Агенцiя

Питання повноти нарахування земельного податку знаходиться на постійному контролі. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС. Так, співробітниками управління аудиту було проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «А».

У ході перевірки встановили, що керівник ТОВ надав до податкової інспекції за місцем обліку уточнюючий розрахунок по земельному податку, в якому  зменшив суму податку по трьом земельним ділянкам у зв’язку з застосуванням коефіцієнта функціонального призначення земельних ділянок, як земель відведених під майбутнє будівництво.

В управлінні аудиту пояснюють, що коефіцієнт функціонального призначення земельної ділянки враховується при розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки. У подальшому це впливає на розмір земельного податку. Але, згідно даних Державного земельного кадастру, витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку цих земельних ділянок та інформації Держгеокадастру у Чернігівській області ТОВ «А» повинно було застосовувати вищий коефіцієнт функціонального призначення. А саме, як для земель комерційного використання.

Підставою для нарахування земельного податку відповідно до ст.286 Податкового кодексу України є дані державного земельного кадастру, а базою оподаткування є нормативно грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнту індексації (п.271.1 ст.271 Податкового кодексу України). 
         
Таким чином, за наслідками проведеної перевірки, було встановлено заниження суми земельного податку на 1,5 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу

Розпочато набір до участі в таборі молодіжного активу "Перехрестя-Юнь-2021" 09:44

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує активну молодь Чернігова (учнів 9-11 класів) до участі в таборі молодіжного активу «Перстя-Юнь-2021».

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина

За два дні роботи пункту масової вакцинації в Чернігові щепилася 531 людина 09:40

Про це повідомив секретар міської ради Олександр Ломако.

Скільки чернігівців віддало майно у заставу?

Скільки чернігівців віддало майно у заставу? 09:22

Укладаючи договір, сторони бажають мінімізувати ризик невиконання його умов.

"Єдиною родиною" у Прилуках вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:01

20 червня Прилуччина гостинно зустрічала родини українських Героїв, загиблих в зоні проведення АТО/ООС. Як і традиційно, дану зустріч ініціювала ГО «Єдина родина Чернігівщини» під гаслом «Біда не зламала, біда – об’єднала!».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 червня по 8:00 22 червня 2021 року.