Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 04:04:25

Чиновниця Чернігівської ОДА отримала півмільйона в подарунок і придбала простору квартиру

19.09.2017   08:21Агенцiя

Спеціаліст одного з департаментів Чернігівської облдержадміністрації отримала понад півмільйона гривень у подарунок і витратила їх на квартиру.

Головний спеціаліст відділу регулювання водних ресурсів атмосферного повітря та відходів управління екологічної безпеки та дозвільної системи департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Ярослава Деркач отримала в подарунок 523 тисячі гривень, за які купила квартиру площею понад 100 квадратних метрів.

Такі повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданими документами, 14 вересня Деркач отримала від громадянина України Надії Іванівни Росік грошовий подарунок на суму 523 тис. грн. Згодом, 15 вересня, чиновниця Чернігівської ОДА подала повідомлення про купівлю квартири в Чернігові за ці гроші загальною площею 103 кв. м.

На сайті lun.ua квартири з такою ж площею у старих будинках коштують близько 30 тис. дол. (~770 тис. грн), а в новобудовах – близько 55 тис. дол.

Спеціаліст одного з департаментів Чернігівської облдержадміністрації отримала понад півмільйона гривень у подарунок і витратила їх на квартиру.
lun.uaЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

В щорічній декларації про доходи за 2016 рік Деркач вказала, що володіє житловим будинком у н. п. Петрівка Сновського району Чернігівської області, однак містом проживання вказала Чернігів, в якому не має житла. Також єдине, що вказано крім будинку, це зарплатня чиновниці – 55 503 грн за минулий рік.

Нагадаємо, родина працівників ДСНС придбала столичну квартиру за півтора мільйона гривень, маючи в декларації лише 600 тис. грн. Однак через два дні після подачі повідомлення працівниця ДСНС згадала про подарунок і позики.


https://www.slovoidilo.ua/2017/09/18/novyna/polityka/chynovnycya-chernihivskoyi-oda-otrymala-pivmiljona-podarunok-prydbala-prostoru-kvartyru

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.