На Чернігівщині піхотні підрозділи знищували ВОПи
Отримавши завдання бійці здійснили висування з глибини та атакували позиції противника, наносячи йому вогневе ураження - як з озброєння бойових машин, так і з ручних гранатометів та стрілецької зброї.
Завданням військових було не лише захоплення ворожих позицій, а й утримування їх до підходу основних сил.
В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України на базі загальновійськового полігону піхотні підрозділи відпрацювали вогневе ураження опорних пунктів умовного противника.
За словами командира підрозділу завдання, яке ставилось перед особовим складом було виконано, але тренування на цьому не закінчуються. Кожного разу під час відпрацювання вправ на полігоні нарощується складність завдань та підвищується динамічна напруга на "полі бою".
- Підготовка в польових умовах повинна бути складнішою за реальні умови. Так боєць в реальному бою не розгубиться після першого "прильоту" – зазначив офіцер.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.