Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 02:17:53

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ України здійснює дослідження ринків у сфері послуг розміщення зовнішньої реклами в межах міст Чернігова, Ніжина та Прилук

18.09.2017   16:20Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України на виконання доручення АМКУ здійснює дослідження ринків у сфері послуг розміщення зовнішньої реклами в межах міст Чернігова, Ніжина та Прилук.

Відділенням, зокрема, досліджуються питання щодо місць розміщення зовнішньої реклами (об’єкти комунальної власності, об’єкти залізниці  тощо), схеми розміщення місць розташування рекламних засобів, учасників ринку розміщення зовнішньої реклами, цільова аудиторія замовників реклами (ті суб’єкти господарювання, що безпосередньо замовляють в учасника ринку послуги з розміщення зовнішньої реклами та рекламують свій продукт), порядок встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу (чи відмови в установленні такого пріоритету) та отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, документи, необхідні для отримання дозволу, строк, на який видається дозвіл, плата за отримання дозвільного документа тощо, розмір плати за користування місцем розташування рекламних засобів, інші платежі.

Інформацію, яка може бути використана відділенням під час дослідження, надсилайте на електронну адресу територіального відділення cg@amcu.gov.ua, з обов’язковим зазначенням теми: «Зовнішня реклама» та/або на адресу Відділення: 14005, м. Чернігів, просп.Миру, 49-А.

Вся отримана інформація буде опрацьована і перевірена та, за доцільності, врахована при визначенні заходів, необхідних для вжиття за результатами дослідження.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини