У серпні Чернігівський рибоохоронний патруль зафіксував 82 порушення правил рибальства
За серпень 2017 року Чернігівським рибоохоронним патрулем було здійснено 52 рибоохоронних рейди, в ході яких викрито 82 порушень правил рибальства.
Було виявлено 50 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь лову, 14 порушень любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП та 4 порушення за ч.1 ст.88-1 КУпАП, пов’язані з незаконним продажем риби на ринках, складено 14 актів вилучення безхазяйного майна.
Збитки, завдані рибному господарству України, складають 52 955 грн. Вилучено 168 кг біоресурсів (риби) та 143 одиниць заборонених знарядь лову.
Чернігівський рибоохоронний патруль запрошує небайдужих громадян долучатися до співпраці. Про всі відомі випадки незаконного вилову водних біоресурсів на території Чернігівської області негайно повідомляйте на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344 та (0462) 937557 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 (цілодобово).
Чернігівський рибоохоронний патруль, також, закликає громадськість Чернігівщини долучитися до виявлення фактів порушення в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів суб’єктами господарювання.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.