Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 19:18:42

Укрпошта подаватиме скаргу на чернігівського суддю Коверзнева до Вищої ради правосуддя

05.09.2017   11:37Агенцiя

ПАТ «Укрпошта» прийняла рішення подати скаргу до Вищої ради правосуддя стосовно дисциплінарного проступку судді Коверзнева В.О.

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І., пропрацювавши в компанії менше 6 місяців, використовуючи як механізм Деснянський районний суд міста Чернігова, протягом трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства, за підтримки судді зазначеного суду Коверзнева В.О.

Суддя Коверзнев В. О. приймає на користь Рутара Я.І. ряд парадоксальних рішень, наприклад: спочатку виносить  рішення про його поновлення на роботі, потім визнає недійсним даний наказ про поновлення на посаді. При цьому, Рутар Я.І. не з’являється на робочому місці, ухиляється від виконання своїх трудових обов’язків та подає позови про стягнення сум за час начебто вимушеного прогулу.

Під час розгляду судової справи суддя Коверзнев В.О. необґрунтовано відхилив подані заяви про виклик свідків, про залучення доказів ухилення Рутара Я.І. від виконання трудових обов’язків, безпідставно відмовив у відводі судді.

Неправомірним, на думку Укрпошти, також є втручання вищеназваного судді у господарську діяльність підприємства, зокрема, щодо необхідності внесення певних змін до штатного розпису та структури підприємства.

З огляду на викладене, Укрпошта звертатиметься до Вищої ради правосуддя  з метою надання правової оцінки діям Коверзнева В.О.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини