Необережність під час паління ледь не коштувала чоловікові життя
1 вересня о 12:03 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу балкону на 3-му поверсі п'ятиповерхового житлового будинку, що у селищі Ладан по вулиці Миру.
За викликом до місця пригоди оперативно прибуло відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники о 12:10 загоряння локалізували, а о 12:20 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено метало-пластикову балконну рама.
В ході розслідування причин та обставин пожежі з'ясувалося, що мешканець квартири на 5-му поверсі, перебуваючи напідпитку, заснув із непогашеним недопалком, в результаті чого під ним загорівся матрац. На щастя, чоловік вчасно прокинувся і, намагаючись самотужки загасити пожежу, викинув через вікно тліючий матрац. Проте, той зачепився за балконну раму на третьому поверсі та призвів до виникнення пожежі.
Рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре застерігають: щоб уникнути пожежі, й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводженні з вогнем. Не допускайте паління у ліжку, особливо перебуваючи в нетверезому стані. Ретельно гасіть недопалки та сірники.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.