Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 15:33:58

Вогнеборці ліквідували загоряння маршрутного автобусу

02.09.2017   09:27

31 серпня у Чернігові о 15:41 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння неподалік автобусної зупинки, що по вул. Козацькій, 4 міського маршрутного автобусу №20 сполученням Вокзал-вул. Незалежності.

Водій транспортного засобу відчув дим у салоні, зупинив автобус, здійснив екстрену евакуацію пасажирів і за допомогою вогнегасників намагався загасити займання у моторному відсіку.

За викликом на місце пригоди оперативно прибуло відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області.

Вогнеборці о 15:50 остаточно ліквідували загоряння. Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі транспортного засобу. По факту пожежі проводиться розслідування.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.