Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 19:04:43

Визначені збитки, заподіяні місту великими неплатниками за землю

01.09.2017   08:33

30 серпня, в Чернігівській міській раді відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам.

На порядок денний комісії було винесено 8 питань щодо завдання збитків місцевому бюджету міста Чернігова такими суб’єктами господарювання як Лобосок В.П., ПАТ «Чернігівський ремонтно-механічний завод «Жовтневий молот», ТОВ «Творчий кластер «Ремзавод», ТОВ «Відродження старого міста», ТОВ «Східна хвиля», ТОВ «Чернігіввовна-плюс», ТОВ «Чернігіввовна-пряжа» та ТОВ «Чернігіввовна-транс» на загальну суму 7,3 млн грн.

На засідання комісії з’явилися 5 представників юридичних осіб.

Виникнення збитків за періоди 2014-2017 років обґрунтовано використанням підприємцями земельних ділянок (на яких розташовані об’єкти нерухомого майна) без правовстановлюючих документів та заниженням орендної плати, що є порушенням норм чинного законодавства.

Виконавчими органами Чернігівської міської ради, за співпраці з органами фіскальної служби, розраховано суми збитків при використанні земельних ділянок, які і були одноголосно підтримані членами комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам.

За відсутності відшкодування завданих збитків у визначений законодавством місячний строк, питання стягнення коштів буде вирішуватися у судовому порядку.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня 16:42

У Чернігові всі центри масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня в будні дні працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год., у вихідні – з 10.00 до 16.00 год.

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок 16:37

Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 16:30

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 жовтня в області щеплено 415 694 особи (51% від загальної кількості населення).

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини