Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 01:31:35

317 прапорів - національний рекорд встановили в Авдіївці

23.08.2017   18:31

317 прапорів – по одному на кожній хаті в селі – в Авдіївці Куликівського району вирішили показати всій країні, що таке патріотизм. Таким чином тут відсвяткували День Державного Прапора та встановили національний рекорд – найбільша кількість прапорів у межах одного села.

Представники Реєстру рекордів два рази замовляли експертизу, аби впевнитися, що в Україні таких досягнень більше немає. Виявилося, що Авдіївка в цьому плані дійсно унікальна. Тож рекорд офіційно зафіксовано, сертифікат вручено.

Урочистості з нагоди свята відбулися біля будівлі сільської ради. Піднятий тут прапор освятив благочинний Катерининського храму в Чернігові, військовий капелан Євген Орда. Справжню ціну синьо-жовтого стягу як символу свободи і перемоги знає не з чуток – уже сотню разів їздив до зони АТО. Ініціативу авдіїївців підтримує.

Право підняти найголовніший у селі прапор надали учаснику АТО Володимиру Антоненку та його сестрі Валентині – ровесниці Української Незалежності.

Ініціативу з прапорами підтримав кожен житель села, враженнями охоче діляться і найстарші, і наймолодші авдіївці.

Авдіїівський сільський голова Валерій Корявець каже, організувати і прослідкувати, щоб на кожній будівлі був прапор, — дуже велика відповідальність. Та все вдалося завдяки односельцям.

Авдіївці розпочали таку патріотичну ініціативу рекордом і далі передають естафету. Під час святкування Дня Незалежності в Куликівці буде вручено по одному прапору кожній з 16-ти громад району, згодом – кожному району Чернігівщини. Далі рекордсмени планують передати синьо-жовті стяги кожній області України.

 
Чернігівська регіональна дирекція НСТУ "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.