З нагоди Дня Незалежності двох співробітників податкової міліції нагороджено відзнаками Президента України
Відзнаки Президента України «За участь в Антитерористичній операції» отримали полковник податкової міліції Станіслав Петрик та майор Ігор Луценко. Нагородження відбулось під час заходів до Дня Незалежності України, що проходили у Головному управлінні ДФС в області.
Ще 25 співробітників нагороджені відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України - нагрудним знаком «Учасник Антитерористичної операції». Усі вони захищали економічні інтересі на Сході країни у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом».
За вагомий особистий внесок у розвиток фіскальної служби та високі професійні досягнення Почесні грамоти Чернігівської обласної ради отримали керівники ведучих підрозділів Олена Пустовойт, Анатолій Пашко та Руслан Астапенко. Подяки від начальника Головного управління вручили 28-ми співробітникам, що мають високі показники у діяльності. Ще один приємним моментом стало присвоєння 19-ти працівникам фіскальної служби області спеціальних звань.
Святкову та піднесену атмосферу підтримали музиканти, які своїми неперевершеними виступами додали позитивних емоцій.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.