Впродовж доби Чернігівські вогнеборці ліквідували 7 пожеж в природних екологічних системах
Надзвичайний рівень пожежної небезпеки спонукає рятувальників через засоби масової інформації та під час проведення рейдових перевірок й відпрацювань постійно звертати увагу населення на необхідність відповідально ставитися до вимог пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку у природних екологічних системах. Однак, нехтування та відверте ігнорування громадянами цих вимог призводить до виникнення пожеж.
Впродовж минулої доби пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, що виникли на відкритих територіях Козелецького, Сновського, Чернігівського районів та у м. Чернігові. Площа, пройдена вогнем, склала понад 2 га. Крім того, у Козелецькому районі біля с. Кіпті вогнеборці ліквідували загоряння торфу на площі 0,2 га. Головною причиною виникнення пожеж у природних екологічних системах послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині через людську недбалість, а також внаслідок випалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникло 694 пожежі в екологічних системах, вогнем пройдено територію понад 1500 га.
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем у побуті, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях й біля торфовищ.
Крім того, наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression