Будьте обачні – в області діють шахраї
До Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшла інформація, що на телефони підприємців знову надходять дзвінки від осіб, що представляються працівниками фіскальної служби.
Мета цих дзвінків – отримання грошей. Підстави для вимагання вигадують найрізноманітніші. Можливі варіанти «за непроведення перевірки», в іншому випадку обіцяють «не притягувати до відповідальності за порушення», або просять «профінансувати» вигадані заходи... Можуть навіть залишати телефонний номер нібито «для зворотного зв’язку».
Шановні підприємці Чернігівщини. Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такі телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, а негайно повідомляйте за номером телефону відділу внутрішньої безпеки у Чернігові: (0462) 668-522.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.