Рятувальники здійснили профілактично-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору
Рятувальниками Чернігівщини щотижнево здійснюються профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян, в ході чого до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки.
16 серпня фахівцями Менського районного відділу УДСНС України у Чернігівській області здійснений профілактично-роз'яснювальний захід серед мешканців приватного житлового сектору на території сіл Величківка та Киселівка Менського району.
Під час відпрацювання рятувальники довели до громадян невтішну статистику пожеж і надзвичайних подій в області, головні причини їх виникнення, правила пожежної безпеки у поводженні з вогнем, при експлуатації газових та електричних приладів. Крім того, надзвичайники звернули увагу на основні вимоги безпечного перебування у лісопаркових зонах, біля торфовищ, водних об'єктах, а також акцентували увагу батьків не залишати дітей без належного нагляду та постійно контролювати розваги малечі.
До того ж, рятувальники попереджали селян дотримуватися заходів безпеки під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках у зв'язку із можливим виявленням вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
Під час проведення інструктажів фахівці Служби порятунку "101" вручили тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки життєдіяльності.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.