Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 04:12:44

Водолазами обласної рятувально-водолазної служби піднято тіло потонулої 12-річної дівчинки

16.08.2017   11:58

16 серпня о 09:00 водолазами обласної рятувально-водолазної служби в районі оздоровчого комплексу "Княжий Град" виявлено та піднято з річки Десна тіло 12-річної Юлії, яка 14 серпня зникла у воді під час відпочинку на міському пляжі "Золотий берег".

Нагадаємо, впродовж 14-15 серпня проводились активні пошуки зниклої дитини шляхом обстеження підводної та надводної акваторії річки Десна, а також берегової лінії пішими патрулями рятувальників.

До робіт залучалося 14 чоловік особового складу, 3 одиниці техніки та 2 моторні човни від Управління ДСНС України у Чернігівській області, а також 3 чоловіки та 1 моторний катер від Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини