"Олімпійський день" до Дня працівників ветеринарної медицини
11 серпня в обласному центрі відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійський день» Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області до Дня працівників ветеринарної медицини.
Вдалих стартів і результативних фінішів, успіхів у прагненні до перемоги та чесної спортивної боротьби учасникам змагань побажали голова облдержадміністрації Валерій Куліч, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби в області Сергій Чаплієв. У відкритті заходу також взяли участь голова тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Панченко та голова ради ветеранів АТО при Чернігівській міській раді Андрій Требух.
У програмі Олімпійського дня – олімпійська розминка, спортивно-розважальна гра «Ажіотаж», змагання з перетягування канату, можливість спробувати себе у дартсі та стрибнути з висоти.
Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.