Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:41:41

До уваги організацій громадського суспільства

11.08.2017   08:21Агенцiя

9 серпня відбулося засідання робочої групи з напрацювання проекту обласної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2018—2019 роки.

Ініціатор створення обласної програми — голова правління обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Анжела Мойсеєнко розповіла про основні можливі напрями роботи з надання соціальних послуг.

Попередньо визначено п’ять напрямів з надання соціальних послуг для ВІЛ позитивних (дорослі та діти); людей з інвалідністю, які пересуваються на візках; учасників АТО; дітей з інвалідністю; безхатченків та осіб з місць позбавлення волі.

Для розробки ефективної програми варто дослідити потребу населення у запропонованих соціальних послугах та їхню доцільність, з урахуванням уже наявних надавачів цих послуг.

Тож запрошуємо громадські організації, які надають соціальні послуги для вказаних категорій населення долучитися до роботи робочої групи, зокрема ввійти до її складу.

Пропозиції до складу робочої групи від громадських організацій просимо надсилати до 17 серпня на електронну пошту відділу взаємодії з громадськими об'єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (grom.inform.dep.cn@gmail.com).


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.