Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 15:23:48

Робоча поїздка Леоніда Сахневича: фінансування медицини Коропщини

09.08.2017   12:23

З робочим візитом на Коропщину 8 серпня завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич та начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Основною темою відвідин стало питання заборгованості по заробітній платі працівникам медичної галузі району.Тож місце зустрічі - саме Коропська центральна районна лікарня. Посадовці оглянули приміщення відремонтованого відділення поліклініки.

Леонід Сахневич зосередив увагу присутніх на потребі пошуку спільних альтернативних рішень, можливо не дуже популярних, але так необхідних в умовах проведення реформ. За словами посадовця, якщо громада прагне зберегти лікарню, то повинна розуміти, що основний тягар її утримання потрібно брати на себе.

— Обласна адміністрація за першої ж можливості допоможе субвенцією, але сьогодні потрібно передусім місцевим керівникам — районної ради, адміністрації і громади - разом все зважити і правильно розставити пріоритети, бо з наступного року, коли вступить у дію закон про медичну реформу і гроші будуть «ходити» за пацієнтом, питання фінансування районної лікарні постане ще гостріше, - зазначив Леонід Сахневич.

У ході зустрічі також були обговорені питання щодо реалізації проектів району за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Зокрема утеплення будівлі Коропської ЦРЛ, реконструкції очисних споруд лікарні та ремонт терапевтичного відділення, газифікація села Шабалинів, ремонт Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка тощо.


Сектор інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Коропської райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини