Таксист скоїв ДТП і намагався втекти
8 серпня опівдні на лінію «102» зателефонував чернігівець і повідомив, що біля магазину на вулиці Льотній автомобіль таксі пошкодив його машину та поїхав з місця ДТП, а він сам їде слідом за винуватцем аварії.

Також чоловік повідомив марку, державний номер машини-порушниці й свій номер мобільного. До потерпілого водія одразу направили один із екіпажів патрульної поліції.
Завдяки можливості швидко зв’язатися із заявником автомобіль LADA Priora, який і скоїв аварію, патрульні зупинили вже через кілька хвилин на вулиці Громадській.
З’ясувалося, що винуватець ДТП тікав не через саму аварію (завдані пошкодження були не значні), а через те, що був нетверезим. Факт алкогольного сп’яніння підтвердили та зафіксували на місці за допомогою алкотестеру «Drager». Результат – 1,2 проміле.
До речі, кілька місяців тому рішенням суду цей громадянин уже був позбавлений права керування транспортними засобами через те, що їхав за кермом п’яним. Але його це не зупинило. Крім того, що він знову їхав напідпитку, він ще й у такому стані надавав послуги таксі.
Патрульні склали на 61-річного водія-порушника два адміністративних протоколи: за ч. 2 ст. 130 (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння, вчинене повторно протягом року) та за ч. 3 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Автомобіль доправлений на арештмайданчик.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.