Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 09:14:43

Свято у доброму родинному колі

07.08.2017   12:13

5 серпня жителі Дроздівки Куликівського районі святкували День села – щиро, сердечно, яскраво.

На свято завітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, голова Куликівської районної ради Наталія Халімон та Дроздівський сільський голова Олександр Кравченко.

Без перебільшення це – особливе свято, що пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, а також об’єднує тих людей, чиєю працею воно створювалось і розвивається нині.

Вітаючи присутніх, Арсен Дідур підкреслив: якщо немає села – немає України.

– А ті, кого люди обрали представляти їхні інтереси у вищих ешелонах влади, повинні пам’ятати, завдяки кому вони займають свої посади, і повноцінно працювати на благо громади. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основний орієнтир соціальних ініціатив, проголошених державою, - зауважив заступник голови обласної ради.

Жителі Дроздівки добре знають Арсена Дідура: минулої каденції в обласній раді він відгукнувся на прохання людей щодо проведенння водогону. Нині вони разом із депутатом обласної ради Віктором Трушом долучилися до роботи по впорядкуванню парку і озера Близниця у центрі села, на благоустрій яких за їхнього сприяння з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено значні кошти.


Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини