Прокуратура вимагає стягнути із забудовника 315 тис. грн. коштів пайової участі для розвитку інфраструктури міста Мена
Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді прокуратурою області вжито заходів реагування до стягнення із забудовника пайового внеску в створенні та розвитку інфраструктури населеного пункту в сумі 315 тис. грн.
Як встановлено, суб’єктом господарювання у м. Мена розпочато будівництво приміщення для здійснення підприємницької діяльності.Згідно договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури забудовник мав перерахувати до місцевого бюджету 8% від вартості будівництва (730 тис грн) до липня 2018 року у зв’язку із розстрочкою платежів.
Водночас як з’ясовано, після завершення будівництва, введення об’єкта в експлуатацію та сплати лише першого платежу забудовник фактично відмовився від подальшого виконання взятих на себе зобов’язань, про що свідчить не сплата чергового платежу в сумі 315 тис. грн. до липня 2017 року.
Реагуючи на виявлені порушення та виконуючи конституційну функцію, прокуратура області ініціювала стягнення коштів пайової участі для розвитку інфраструктури міста у судовому порядку.
Розгляд справи у суді триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression