Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:51:52

Поліція розкрила ряд однотипних злочинів, де агресорами виявилися жінки

04.08.2017   08:00Агенцiя

З початку цього тижня поліція Чернігівщини розкрила три злочини з тяжкими тілесними ушкодженнями, у двох випадках рани були смертельними. Усі конфлікти виникли на побутовому підґрунті. Усюди знаряддям був кухонний ніж, а агресором – жінка.

Так, 31 липня у Ріпкинському районі подружжя зі Славутича щось не поділило. Дружина схопилася за кухонний ніж та вдарила чоловіка у живіт, ушкодивши йому тонкий кишківник. Інцидент стався ввечері, а на ранок чоловік помер від зараження крові. Поліція вручила жінці повідомлення про підозру.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), за що передбачено позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

2 серпня, про ще одну смерть поліцію повідомила раніше судима мешканка Чернігова. За її словами, до неї додому прийшов безробітний знайомий з ранами та помер. Однак, слідчо-оперативна група встановила, що насправді жінка на ґрунті раптового конфлікту сама завдала знайомому смертельних ножових поранень у грудну клітину.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває досудове розслідування.

Трохи більше пощастило чернігівцю, якого порізала співмешканка у вівторок, адже після побутової сварки та ножового поранення він вижив. Молода жінка у скоєному зізналася та дала правдиві свідчення.

Підозрювана затримана в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини