Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 17:10:23

Поліція нагадує: шахрайство – найпопулярніший вид злочинів

31.07.2017   15:08Агенцiя

За суботу та неділю мешканці Чернігівської області власними руками віддали до рук шахраїв мінімум 13,5 гривень. Зрозумівши, що гроші вже не повернути, звернулися до поліції.

Так, 29 липня до Варвинської поліції звернулася літня жінка, якій подзвонив невідомий чоловік та представився її сином. Не встигла мати ідентифікувати голос, як він ошарашив її неприємною звісткою. «Мамо, я потрапив у неприємності. Зараз перебуваю у відділенні поліції. Щоб уникнути покарання, потрібно принести гроші», - почула зі слухавки вона.

Перелякана жінка одразу схопилася за гаманець та віддала посереднику, який миттєво приїхав до них додому, усі гроші. Лише отямившись та подзвонивши синові, жінка зрозуміла, що 3,5 тисячі гривень віддала якимось пройдисвітам. Насправді ж син нічого не знав про ці події.

Недільний день для шахраїв виявився врожайнішим – вдалося обдурити жінку на 10 тисяч гривень. Легенда для жертви була та сама, але дзвонив вже не син, а начебто людина, що мала залагодити конфлікт. Ба більше, жінка перевиконала план і віддала злодію ще й вироби із золота.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини