Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 22:24:41

МММ оголосила про призупинення виплат своїм вкладникам

30.05.2012   20:16Агенцiя

Засновник фінансової піраміди МММ-2011 Сергій Мавроді у своєму відеозверненні, розміщеному на сайті організації, заявляє про необхідність ввести мораторій на виплати вкладів орієнтовно на 3 місяці.

“Зараз варто було б добровільно ввести мораторій на виплату, не забирати гроша протягом хоча б місяця-двох. Розумію, що звучить страхітливо, але що таке місяць-два? Отримаєте ви всі свої гроші…”, – сказав він, відзначивши згодом, що мораторій треба ввести хоча б на 3 місяці.

Як повідомляється у ЗМІ, у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинено виплати вкладів.

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг вже не раз заявляла про те, що юридична особа “МММ-2011” не має статусу фінустанови і відповідних ліцензій для здійснення діяльності, тобто не може залучати вклади громадян.

Крім того, Нацкомфінуслуг запропонувала встановити кримінальну відповідальність за створення фінансових пірамід.

У МММ запевняють, що підстав для паніки – немає. “Зараз ЗМІ активно займаються створенням панічних настроїв серед учасників нашої системи шляхом відвертої брехні про те, що МММ-2011 розвалилося й сам Мавроді про це оголосив. Нічого подібного система зараз не зазнає”, – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що на сьогодні МММ-2011 має “певні проблеми зі збитковими структурами, але над їх вирішенням активно працюють”. “У нашій структурі все відмінно, і всім усе платиться”, – підкреслюється в заяві.

У міліції бачать складнощі із притягненням засновника фінансової піраміди МММ-2011 Сергія Мавроді до відповідальності, оскільки він попереджав вкладників про те, що вони можуть втратити свої гроші Про це повідомив начальник Управління зв’язків з громадськістю МВС України Володимир Поліщук. Коментуючи інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про припинення виплати вкладів у всіх відділеннях МММ-2011, він сказав, що до держслужби із боротьби з економічними злочинами не надходило жодної заяви від українських вкладників МММ-2011.

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини