Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 18:47:04

Комунальні служби Чернігова щороку висаджуватимуть у 2 рази більше дерев, ніж видалили

28.07.2017   09:53

У Чернігові у зв’язку з капітальним ремонтом ділянки дороги по вул. Береговій (від вул. I-а Кордівка до перехрестя вул. Олега Міхнюка) будуть видалені дванадцять дерев.

За інформацією управління ЖКГ міської ради видалення цих 12-ти  дерев передбачено у складі загалом 88 дерев, які потрапили у зону капітального будівництва у місті.

Дозвіл управлінню житлово–комунального господарства міської ради на знесення цих дерев був наданий сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Міський голова Владислав Атрошенко знову нагадав комунальним службам, що щороку вони мають висаджувати у 2 рази більше, ніж видалили, незалежно від того, аварійні були ті дерева, чи ні.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини