Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 23:02:51

У Сосниці з'явиться свій водолаз

30.05.2012   13:14Агенцiя

Нещодавно на навчання до Криму вирушив наш земляк - безробітний з Сосниці. Протягом трьох місяців за направленням служби зайнятості у Кримському ЦПТО ДСЗ Юрій Чуб опановуватиме професію водолаза.

водолаз

водолаз

Водолаз - це фахівець, що вміє виконувати роботи під водою у водолазному спорядженні й допущений до виробництва водолазних спусків у встановленому порядку. Ця рідкісна професія належить до переліку тих, що мають особливо шкідливі й тяжкі умови праці. Тому й вимоги до кандидатів на навчання дуже високі. Юрій Чуб - один з тих, хто пройшов профвідбір і має всі шанси оволодіти обраною професією.

Навчальна програма складається з теоретичного курсу та практичної частини. Слухачі  вивчатимуть норми та вимоги охорони праці, правила техніки безпеки, спеціальні технології та інші навчальні предмети. Для відпрацьовування навиків спуску під воду в центрі є сучасна матеріально-технічна база: басейн, водолазне спорядження, сучасні прибори та механізми.

Під час навчання Юрій Чуб набуде навичок здійснення водолазних робіт при наданні допомоги людям на воді з використанням різних видів рятувальних засобів, ознайомиться з усіма видами пошукових робіт, пов'язаних з виявленням та рятуванням постраждалих з води, обстеженням та очищенням акваторій, призначених для масового відпочинку населення.

По закінченні навчання Юрій повернеться до Сосниччини, де на нього вже чекає робоче місце у "Сосницькій рятувально-водолазній станції Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби".
 

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини