Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 12:55:19

У Сосниці з'явиться свій водолаз

30.05.2012   13:14Агенцiя

Нещодавно на навчання до Криму вирушив наш земляк - безробітний з Сосниці. Протягом трьох місяців за направленням служби зайнятості у Кримському ЦПТО ДСЗ Юрій Чуб опановуватиме професію водолаза.

водолаз

водолаз

Водолаз - це фахівець, що вміє виконувати роботи під водою у водолазному спорядженні й допущений до виробництва водолазних спусків у встановленому порядку. Ця рідкісна професія належить до переліку тих, що мають особливо шкідливі й тяжкі умови праці. Тому й вимоги до кандидатів на навчання дуже високі. Юрій Чуб - один з тих, хто пройшов профвідбір і має всі шанси оволодіти обраною професією.

Навчальна програма складається з теоретичного курсу та практичної частини. Слухачі  вивчатимуть норми та вимоги охорони праці, правила техніки безпеки, спеціальні технології та інші навчальні предмети. Для відпрацьовування навиків спуску під воду в центрі є сучасна матеріально-технічна база: басейн, водолазне спорядження, сучасні прибори та механізми.

Під час навчання Юрій Чуб набуде навичок здійснення водолазних робіт при наданні допомоги людям на воді з використанням різних видів рятувальних засобів, ознайомиться з усіма видами пошукових робіт, пов'язаних з виявленням та рятуванням постраждалих з води, обстеженням та очищенням акваторій, призначених для масового відпочинку населення.

По закінченні навчання Юрій повернеться до Сосниччини, де на нього вже чекає робоче місце у "Сосницькій рятувально-водолазній станції Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби".
 

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини