Патрульні повернули власнику викрадений акумулятор
24 липня близько п’ятої ранку один із екіпажів патрульної поліції звернув увагу на молодого чоловіка, який зупинився біля воріт пункту прийому металобрухту на вулиці Громадській.

У хлопця в руках був поліетиленовий пакет і за тим, як він його тримав, можна було припустити, що в пакеті знаходиться щось важке правильної геометричної форми. Зважаючи на ранній час та неодноразові випадки здачі на брухт краденого металу й різних металевих виробів, поліцейські вирішили поспілкуватися з громадянином.
Від самого початку спілкування чоловік дуже помітно нервував. Спочатку всіляко намагався уникнути відповіді на запитання про вміст пакету, чим ще більше викликав підозри. А коли виявилося, що він приніс здати на брухт автомобільний акумулятор, почав розповідати патрульним про захаращений гараж свого старенького дідуся, в якому він наводить лад, а весь непотрібний метал здає на брухт. Навіть адресу назвав, де нібито мешкає дідусь.
За вказаною адресою негайно виїхав другий патрульний екіпаж і дуже швидко з’ясувалося, що мешкають там зовсім інші люди, в яких і гаража немає зовсім, і ніякий дідусь із ними не живе.
Дізнавшись, що обман викрито, хлопець зізнався, що акумуляторна батарея крадена. Вказав він і місце, де саме його взяв. Патрульні швидко розшукали автомобіль, з якого була знята батарея та зв’язалися з власником транспортного засобу. Він одразу приїхав і впізнав свою власність.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Пізніше з’ясувалося, що затриманий вже притягався у поле зору правоохоронців за аналогічні злочини.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.