Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 14:16:38

З початку року служба зайнятості працевлаштувала понад 13 тисяч громадян

21.07.2017   12:47Агенцiя

Про підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2017 року та основні завдання щодо реформування державної служби зайнятості йшлося на нараді з директорами базових центрів зайнятості та їх заступниками, яка відбулася 20 липня.

руки

руки

За словами заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Роговця, цього року для ринку праці Чернігівщини характерними є зменшення кількості та погіршення якості працездатного населення, а саме: нестача кваліфікованих працівників, старіння робочої сили, невідповідність підготовки кадрів вимогам економіки, відтік молоді для навчання і працевлаштування у країни Європи.

Водночас на тлі цьогорічного підвищення економічної активності роботодавців та налагодження співпраці служби зайнятості області з новими підприємствами спостерігається тенденція до зростання кількості зареєстрованих вакансій. Їх побільшало на 9% порівняно з відповідним періодом минулого року і налічувалося 15,5 тис. Рівень укомплектування службою зайнятості вільних робочих місць також є досить високим - 85%.

«Застосування нових підходів у діяльності служби зайнятості сприяло оперативному працевлаштуванню шукачів роботи, - сказав Сергій Роговець. - Так, протягом І півріччя 2017 року за допомогою служби зайнятості роботу знайшли 13,2 тис. громадян, що на 9,7% більше, ніж за відповідний період минулого року. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено майже 3,8 тис. безробітних, на професійне навчання скеровано 2,5 тис.».

Загалом же протягом І півріччя на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 13,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 26 тис. осіб – на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником.
Станом на 1 липня 2017 року в області налічувалось 12,1 тис. безробітних, що на 10,7% менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 11 осіб.

«З метою підвищення якості та ефективності послуг, що надаються службою зайнятості, забезпечення їх відповідності викликам сучасного ринку праці та потребам шукачів роботи і роботодавців, розпочата реорганізація служби, - сказав Сергій Роговець. - Ключовим принципом змін є створення соціально сервісної служби для клієнтів: для роботодавців – це якісний та швидкий підбір кваліфікованих працівників, для шукачів роботи – сприяння їх зайнятості».


Валентина Федусь

 

Останні новини Чернігівщини

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Робота є… у «Дружбі-Новій»

Робота є… у «Дружбі-Новій» 13:16

Наразі підприємству потрібні тракторист-машиніст та слюсар-ремонтник. Підприємство подало вакансії до Борзнянської районної та Ніжинської міськрайонної філій Чернігівського обласного центру зайнятості відповідно.Це потужне агропромислове підприємство агрохолдингу "Kernel" працює на території багатьох територіальних громад Чернігівщини, забезпечуючи роботою місцевих жителів.

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса

м. Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу маршрутного автобуса 13:10

2 грудня о 08:43 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння мікроавтобуса "Рута 20" в результаті зіткнення з тролейбусом по проспекту Перемоги напроти будинку 21 в обласному центрі.

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали  понад 54 мільйони гривень

На оздоровлення навколишнього середовища на Чернігівщині зібрали понад 54 мільйони гривень 13:05

Про надходження екологічного податку платниками податків Чернігівщини за одинадцять місяців 2021 року інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

 Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня

Обіг пластикових пакетів: яких змін очікувати українцям уже з 10 грудня 13:01

За тиждень в Україні вводиться в дію Закон № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Відтак з 10 грудня у магазинах, супермаркетах, аптеках, закладах харчування та сфері надання послуг буде заборонено безоплатне розповсюдження пластикових пакетів. Ця норма не стосується біорозкладних пакетів, а також надтонких пластикових, що є первинною упаковкою для свіжої риби, м’яса і продуктів із них, сипучих продуктів та льоду. До порушників вимоги застосовуватимуться адміністративно-господарські санкції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини