Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 06:20:25

За одне видалене дерево у місті комунальні служби мають посадити два

17.07.2017   15:11

Таке доручення комунальникам дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, під час якого розглядалося питання про видалення дерев у зв’язку з капітальним ремонтом доріг у місті.

Виконком дав дозвіл управлінню житлово-комунального господарства міської ради на знесення загалом 8 дерев на перехресті вул. Шевченка та вул. Мстиславської, перехресті вул. Гетьмана Полуботка та вул. Мстиславської, перехресті вул. Гончої та вул. Гетьмана Полуботка, по просп. Миру, 155, по вул. Пушкіна та біля зупинки громадського транспорту «вул. Г. Полуботка». 

Дерева видалятимуться у зв’язку з капітальним ремонтом ділянки дороги по вул. Гетьмана Полуботка (від просп. Миру до вул. Олега Міхнюка), проспекту Миру та вул. Пушкіна.

При розгляді цього питання міський голова  заявив, що замість одного зрубаного комунальними службами дерева потрібно висадити два. Одночасно він додав, що громаді необхідно чітко пояснити, що видаляти потрібно, бо зносять лише необхідне.

Владислав Атрошенко:
- Ми чітко повинні звітувати громаді, що в ході виконання робіт ми видалили 100 чи 150 дерев і після цього також звітувати, що ми саджаємо в два рази більше дерев кожного року, ніж видаляємо.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини