Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:14:55

Співробітники апарату Управління ДСНС в області підбили підсумки чотириденних навчально-методичних зборів

14.07.2017   07:21Агенцiя

Співробітники апарату Управління ДСНС в області підбили підсумки проведених серед пожежно-рятувальних підрозділів навчально-методичних зборів щодо порядку організації внутрішньої та караульної служб, заходів цивільного захисту та організації в об'єднаних територіальних громадах системи цивільного захисту населення.

Зазначимо, що вищезазначені збори з керівниками районних підрозділів та особами, які виконують обов'язки позаштатних хіміків-дозиметристів, 6-7 липня відбулись на базі 5-го (м. Прилуки) та 4-го (м. Ніжин) Державних пожежно-рятувальних загонів. 11-12 липня відповідні заходи проведені базі 1-го (м. Чернігів) та 2-го (м. Корюківка) Державних пожежно-рятувальних загонів.

Під час навчально-методичних зборів практично відпрацьовано порядок дій у разі аварії з викидом та виливом небезпечної хімічної речовини, зокрема щодо роботи з приладами радіаційного та хімічного спостереження, засобами захисту органів дихання і зору тощо. За підсумками зборів - підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області готові до дій за призначенням.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ