Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 07:44:03

На кордоні вилучили викрадений в Росії автомобіль

13.07.2017   14:36Агенцiя

Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», при перевірці на в’їзд в Україну автомобіля «Нісан Кашкай», що перебував на білоруській реєстрації, прикордонним нарядом встановлено, що за базою даних «Інтерпол» він викрадений в Росії.

Транспортним засобом керував 49-річний громадянин Білорусі.
По даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу, співробітники якого підтвердили, що даний транспортний засіб знаходиться в розшуку з 2015 року.
Наразі зазначений автомобіль встановленим порядком переданий представникам Національної поліції.

Нагадаємо, що нещодавно чернігівські митники повідомляли про водія, який використовув свій автомобіль як схованку для цигарок

Прес-служба Чернігівського прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини