Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 14:50:29

Поліція Чернігівщини розшукує жінок, які видурюють гроші у літніх людей

13.07.2017   09:12Агенцiя

Днями в сусідніх районах Чернігівської області невідомі жінки, увійшовши в довіру до стареньких, обікрали їх на кругленьку суму. У першому випадку вони представилися ворожками, у другому – соціальними працівниками.

Сучасні шахраї йдуть шляхом найменшого спротиву й «заробляють» на довірливості та необізнаності літніх людей. Так, 11 липня в Носівському районі до 70-річної пенсіонерки завітали дві смагляві жінки й запропонували довірливій бабусі поворожити.
 
Поговоривши про минуле, сучасне та майбутнє господині, віщунки пішли геть, прихопивши з собою 9 тисяч гривень та 8 тисяч доларів старенької.
 
Того ж дня схожа за описом парочка зловмисниць була помічена в сусідньому Ніжинському районі. Там 77-річній господарці помешкання вони вже представилися соцпрацівниками. Покидали помешкання літньої жінки самозванці не з пустими кишенями - там лежали 10 тисяч гривень, вкрадені у господині.
В обох випадках поліція зняла відбитки пальців непроханих гостей та розпочала активні пошуки кримінального жіночого дуету.
 
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
 
Триває досудове розслідування.
 
Поліція Чернігівщини звертається до громадян! Якщо у вашому населеному пункті з’явилися підозрілі особи, не вступайте з ними в контакт, а одразу звертайтеся до правоохоронців.
 
Поінформуйте своїх близьких про те, що не можна пускати до помешкання невідомих осіб. Навіть якщо вони запевняють, що представляють соціальні або комунальні служби. І тим більше варто уникати контактів із людьми, які пропонують послуги з ворожіння!

Сектор комунікації
Поліції Чернігівщини

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини